Pedikúra Dana Čížková Služby | Pedikúra Dana Čížková

Nabízím Vám:

  • pedikúru velmi oblíbenou mokrou formou
  • odstraňování kuřích ok                                 
  • odborná pomoc při zarůstání nehtů
  • kromě klasické manikúry možnost také p-shine
  • francouzská manikúra, lakování a další ošetření nehtů
  • příznivé ceny pro každého

Pedikúra

Neváhejte mě navštívit při jakýchkoliv potížích, bolestech nebo jen z důvodu kosmetických úprav Vašich nohou. Vaše případné potíže probereme a nalezneme to nejlepší možné řešení. Věřím, že Vám mé zkušenosti v oblasti pedikúry pomohou.

V salonku strávíte přibližně 30-40 minut. Na začátku procedury provedeme  změkčovací a dezinfekční lázeň, poté skalpelem a pilníkem očistím zrohovatělou kůži na patách,  otlaky u palců nebo  pod prsty. Následně upravím nehty a kůžičku kolem nich.

Ošetříme Vám kuří oka, zarůstající nehty nebo jiné poškození kůže a nehtů.

Chodidla ošetřím speciálním krémem, určeným přesně na konkrétní problém Vašich nohou (potivé nohy, tvrdé paty, nadměrně suchá kůže atd.). Pomůžeme se zarůstajícími nehty. Aby Vaše nohy byly ještě krásnější nabízím lakování nehtů na nohou. 

Používáme kvalitní léčebnou bylinnou kosmetiku známých značek.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Manikúra

Při péči o přírodní nehty je potřeba alespoň 1x měsíčně odborně upravit kůžičku kolem nehtů, vypilovat nehty a nanést výživné krémy a regenerační oleje, aby Vaše ruce byly dokonalé.

Ruku Vám lehce namasíruji speciálním krémem pro uvolnění svalů. Úpravou nehtů a přeleštěním pak dochází k masáži nehtových lůžek. 

Kosmetika, kterou používám je velice uznávaná a jedna z nejkvalitnějších. Používám osvědčené krémy, pilníky, oleje a laky na nehty. Díky profesionálním přípravkům budou Vaše ruce skvěle vypadat. 

 

P- Shine manikúra

P-Shine japonská manikúra je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-Shinu je leštění nehtů. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. Neobsahují žádné syntetické chemikálie a jsou založeny pouze na přírodní bázi.

 

Zpevnění přírodních nehtů 

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí zpevnění přírodních nehtů speciálním výživovým a vytvrzujícím lakem.